Срібний кулон з перлами (Жм358)

- Готово до відправки
- Код: Жм358
1 800 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон зі срібла 925 проби на срібному ланцюжку з натуральними чорними перлами.
Характеристики
| вага | 3,9 гр. |
| ланцюжок | 45 см |
| зовнішній розмір | 13х13 мм |
| перли | 9 мм, 6х5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | позолота 18к |
| колір металу | жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Перли |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Чорний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 800 ₴



