Срібний кулон з празиолітом і цитрином (Пз226)

- Готово до відправки
- Код: Пз226
5 690 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон зі срібла 925 пробиавторської роботи з натуральним празиолітом, цитрином топазом, хризолітом і гранатом.
Характеристики
| зовнішній розмір | 64х26 мм |
| вага | 18,8 гр. |
| празиоліт | 26х16 мм |
| цитрин | 16х16 мм |
| топаз | 11х5 мм |
| гранат | 3,5 мм |
| хризоліт | 2,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | білий, жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Празиолит, Хризоліт (перідот, олівін), Цитрин, Топаз, Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий, Бордовий, Жовтий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 5 690 ₴



