Срібний браслет з перлами і топазом (Жм317)

- Готово до відправки
- Код: Жм317
2 440 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет зі срібла 925 проби з натуральними перлами і блакитним топазом.
Характеристики
| вага | 19,9 гр. |
| довжина | 19,5-21 см |
| перли | 8х7 до 9х8 мм |
| топаз | 15х10 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | позолота 18К |
| колір металу | жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Браслет на руку |
| Проба | 925 |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Перли, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 440 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку!!



