Срібний кулон дракон з бірюзою (Би128)

- Готово до відправки
- Код: Би128
2 480 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон дракон зі срібла 925 проби з натуральною бірюзою і марказитами.
Характеристики
| вага | 11,1 гр. |
| зовнішній розмір | 47х37 мм |
| бірюза | 5х3 до 15х4 мм |
| марказит | 1,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | немає |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Бірюза |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 480 ₴



