Срібна каблучка з АМЕТИСТОМ (натуральний) срібло 925 пр. Розмір 18

- В наявності
- Код: Ам082
2 410 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна каблучка авторської ручної роботи з натуральним Аметистом (Бразилія).
Срібло 925 проби. Родієве покриття по сріблу.
Додаткове каміння - родоліт, хромдіопсид (натуральні)
| розмір | 18 |
| вага | 8,3 гр. |
| зовнішній розмір | 16х25 мм |
| аметист | 16х11 мм |
| хромдіопсид | 6х4 мм |
| чистота | IF |
| родій | 1,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 900 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+20 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Розмір кільця | 18 |
| Камені вставки | Аметист, Родоліт, Хромдіопсид |
| Проба | 925 |
| Колір каменів | Бузковий, Бордовий, Зелений |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір металу | срібло |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 410 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку



